Contactgegevens

Tennispaviljoen De Kienehoef
Bezoekadres:
De Bremhorst 2A
5491 LR Sint-Oedenrode
0413 – 47 84 46
Tijdens de openingstijden (maandag t/m donderdag van 19.30 – 23.45 uur), toernooien en competitie is het tennispaviljoen.

Voor vragen over trainingen kan contact opgenomen worden met onze trainer Cees van den Boer op 06 - 46 77 60 90 of via Training@tvdekienehoef.nl

Wil je als vrijwilliger jouw steentje bijdragen voor de vereniging, stuur een mail naar Info@tvdekienehoef.nl

Voor aanmelding voor bardienst kun je contact opnemen met Alex Quinten op Bardienst@tvdekienehoef.nl

Contactgegevens van het bestuur (zie ook tab Over ons – Organisatie):
Voorzitter: Christian de Groot
Voorzitter@tvdekienehoef.nl

Secretaris: Anneli Janssen
Info@tvdekienehoef.nl

Penningmeester: Pascal van Boxtel
Financien@tvdekienehoef.nl

Ledenadministratie: Hans-Jürgen Int-Veen (06 - 28 78 69 73)
Ledenadm@tvdekienehoef.nl

Toernooien: Gijs Dekkers
Kienehoef_toernooi@hotmail.com

Competitie: Anne de Koning
Competitie@tvdekienehoef.nl

Parkbeheer: Jan van Gorp
Parkbeheer@tvdekienehoef.nl

PR & Sponsoring: 
Sponsoring@tvdekienehoef.nl

Jeugdzaken: Ralf Bollen 
Jeugdzaken@tvdekienehoef.nl


Stichting Paviljoen:
Ton Konneman
paviljoen@tvdekienehoef.nl