Contactgegevens

Tennispaviljoen De Kienehoef

Bezoekadres:
De Bremhorst 2A
5491 LR Sint-Oedenrode

0413 – 47 84 46
Tijdens de openingstijden (maandag t/m donderdag van 19.30 – 23.45 uur), toernooien en competitie is het tennispaviljoen.

Voor vragen over trainingen kan contact opgenomen worden met onze trainer Cees van den Boer via Training@tvdekienehoef.nl.

Wil je als vrijwilliger jouw steentje bijdragen voor de vereniging, stuur een mail naar info@tvdekienehoef.nl. Voor aanmelding voor bardienst kun je contact opnemen met Alex Quinten op 06 – 54 34 25 01 of bardienst@tvdekienehoef.nl 

Contactgegevens van het bestuur (zie ook tab Over ons – Organisatie):
Voorzitter: Christian de Groot
Voorzitter@tvdekienehoef.nl

Secretaris: Anneli Janssen
Info@tvdekienehoef.nl

Penningmeester: Pascal van Boxtel
Financien@tvdekienehoef.nl

Ledenadministratie: Hans-Jürgen Int-Veen
Ledenadm@tvdekienehoef.nl

Toernooien: Gijs Dekkers
Kienehoef_toernooi@hotmail.com

Competitie: Anne de Koning
Competitie@tvdekienehoef.nl

Parkbeheer: Jan van Gorp
Parkbeheer@tvdekienehoef.nl

PR & Sponsoring: Marleen Onland
Sponsoring@tvdekienehoef.nl

Jeugdzaken: Ralf Bollen
Jeugdzaken@tvdekienehoef.nl

Training: Cees van den Boer
Training@tvdekienehoef.nl