Contactgegevens

Tennispaviljoen De Kienehoef
Bezoekadres:
De Bremhorst 2A
5491 LR Sint-Oedenrode
0413 – 47 84 46
Bereikbaar tijdens de openingstijden (maandag t/m donderdag van 20.00 – 23.45 uur), toernooien en competitie.

Voor vragen over trainingen kan contact opgenomen worden met onze trainers Mark en Nulleke Pluk via Training@tvdekienehoef.nl

Wil je als vrijwilliger jouw steentje bijdragen voor de vereniging, stuur een mail naar Info@tvdekienehoef.nl

Voor aanmelding voor bardienst kun je een mail sturen naar Bardienst@tvdekienehoef.nl

Contactgegevens van het bestuur (zie ook tab Over ons – Organisatie):
Voorzitter: Christian de Groot
Voorzitter@tvdekienehoef.nl

Secretaris: Dees Bonekamp
Info@tvdekienehoef.nl

Penningmeester: Alex Quinten
Financien@tvdekienehoef.nl

Ledenadministratie: Hans-Jürgen Int-Veen (06 - 28 78 69 73)
Ledenadm@tvdekienehoef.nl

Toernooien: 
Kienehoef_toernooi@hotmail.com

Competitie: 
Voorjaarscompetitie: Huub Raaijmakers (06 - 83 83 98 64)
Competitie@tvdekienehoef.nl

Parkbeheer: Jan van Gorp
Parkbeheer@tvdekienehoef.nl

PR & Sponsoring: 
Sponsoring@tvdekienehoef.nl

Jeugdzaken: Ralf Bollen 
Jeugdzaken@tvdekienehoef.nl

Stichting Paviljoen: Ton Konneman
paviljoen@tvdekienehoef.nl

Communicatie: Anneli Janssen
communicatie@tvdekienehoef.nl